Messages in this topic - RSS

Anasayfa » Point Blank Türkiye Genel » Point Blank Türkiye Bayan Takımı - WarriorLadies

Point Blank Türkiye ile ilgili genel tartışma bölümü
Bu başlık kapandı. |
11/1/2011 8:03:59 PM
SpooNSpooN
Administrator
İletiler: 981
Point Blank Türkiye'nin bayan oyuncuları, bu mesajımız size!

Pek çoğunuzun bildiği üzere FPS oyunlarında bayan oyuncular genellikle gözardı edilmektedir. Bazı oyunlarda bu alışkanlıkları kırmaya yönelik çalışmalar yapılsa da, FPS oyunları genel olarak "Erkek oyunu" olarak adlandırılmaya devam ediyor. Biz Point Blank Türkiye ekibi olarak bu alışkanlıkları bir nebze olsun değiştirmek, bayan oyunculara erkek oyuncular ile eşit şartlarda mücadele etme şansı vermek için WarriorLadies klanını kurmuş bulunuyoruz. Bu klana katılmanın temel tek koşulu bayan olmanız, tercih sebepleri ise 18 veya üstü yaşta olup Point Blank konusunda tecrübeli olmanızdır.

- Peki klan yapısı nasıl olacak?

- WarriorLadies klanı tamamı ile bayan oyunculardan kurulu bir takım olacaktır. Takım içi idari konular ve etkinlik planlamaları ile igilenmek üzere klanda sürekli olarak bir GM bulunacaktır.

- Klanın işlevi tam olarak ne olacak?

- Klanın temel işlevi oyunda bulunan bayan oyunculara erkek oyuncularla eşit şartlarda mücadele etme şansı vermek ve seviyeli bir oyun ortamı oluşturmak olacaktır. Bayan oyunculara kendi istekleri doğrultusunda belirli aralıklarla gerçekleştirilecek etkinliklere katılım şansı tanınacaktır. Klanda sürekli olarak bir GM bulunacağından ötürü herhangi bir problemde anında müdahale edilebilecektir.

- Bayan oyuncular kendi hesapları ile mi katılacak? Hesapları herkes tarafından bilinecek mi?
- Hayır. Katılacak oyuncuların kişisel hesapları kendilerinde kalacak, bu klana özel olarak hazırlanmış olan hesaplar kendilerine verilecek. Bu sayede gerçek hesapları ve bilgilerinin güvenliği sağlanmış olacak.

- Erkek oyuncular ile eşit şartlarda mücadele etme şansı nasıl sağlanacak?

- Klan üyesi bayanlara verilecek olan hesaplar full ekipmanlara sahip olacak, bu sayede üst seviye oyunlardaki dezavantajları ortadan kalkmış olacak.

- Klan ne zaman kurulacak?

- Klan halihazırda kurulmuş durumda ve faaldir. Oyuncu sayısı sürekli olarak artmaktadır.

- Klana nasıl katılacağız?

- Klana katılmak için ;


1. etkinlik@nfinitygames.com adresine konu ile ilgili mail atarak talebinizi iletebilirsiniz. Talebinizi belirtirken lütfen oyun içi takma adınızı ve yaşınızı belirtmeyi unutmayınız.


2. Forum üzerinden yada oyun içerisinden GM_SpooN'a özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.

--
+4 Bağlantı
11/1/2011 8:20:12 PM
W84ME2JOINW84ME2JOIN
İletiler: 2987
umarım amacına ulaşır ve erkek-kadın eşitliği sağlanır(keşke oyundaki karakterlerdede eşitlik olsa Big Grin )

benden bi oneri: bayan arkadaşlarımız bir resmini yollasın boylece erkeklerde gizlice girmemiş olur.(sadece full ngli charlarda oynamak için başvuracak çok kişi var buyuzden boyle bir oneri sundum)
edited by W84ME2JOIN on 11/1/2011

--
yardım ettiysem yukarı işaret eden baş parmağa basmayı unutmayın
+8 Bağlantı
11/2/2011 12:21:05 AM
AimProAimPro
İletiler: 5
Full Ekipman :S ne yani onlar ng çekmiyeceklermi uygulama güzel ama böyle iş olurmu bizim heryerimiz parçalansın ng çekcez die ama isteklerimiz yapılmasın onlar bedavadan full ekipman bize zam üzerine zam başka yerlerde 10 dolara dünyaları alıyorsun bizde 15 tl ye babayı veriolar bu uygulamayı başlatıcaksanız bzim yani erkeklerinde isteği yapılsın lag ya altı üstü bi lag allahın 50 tl açılan dandik pvp serverlerinde bukadar lag ve oyundan atma yok hilede yok böyle işmi olur ng li ürünler hele onları sorma gitsin bence bu uygulama benim gibi düşünenleri kızdırıcak.Birde eşitlik deniyor neyse burda bitircem sinirlerim gerildi gene :@
edited by AimPro on 11/2/2011
+7 Bağlantı
11/5/2011 4:54:56 PM
Female6Female6
İletiler: 1
Merhabalar... Ben warrior Ladiese gıren ılk bayanlardanım... Oncelikle belirtmek istiyorum ki Gm Spoon gayet sevıyelı bir insandır... Kesinlikle hiç bir bayanla arkadas ılıskısınden farklı bir sey yaşadıgını kesinlikle gormedim ve asla da boyle bır şey olmaz... Ayrıca spoon kızlarla degil, kızlar hatta erkekler onunla konusmak ıcın can atıyor sırf gm diye... Farklı bir etkinlik yenı bir heyecan yaşamanız lazimken neden herkesten olumsuz yorumlar alınıyor anlamıs degilim... 18 yas sınırına gelınce dahil oldugum çogu klanda boyle bır sart vardı... gayette normal... Umarım artık daha olumlu tepkıler gelır... Daha acık goruslu , yaratıcı zihniyetli insanlar yorum yapar ve belkı bızlere birşeyler katar...
edited by Female6 on 11/5/2011
+6 Bağlantı
11/1/2011 8:17:15 PM
SpooNSpooN
Administrator
İletiler: 981
Tamam her sey hoş güzel düşünülmüşte herkez oyunda küfür ediyor onlar bu ortama ayak uydurabilcekmi ? yani saygılı bir ortam olmuyor onu demek istedim.Takımda sürekli olarak bir GM bulunacak maddesinin altını çizmek istiyorum Yani küfür ettikleri kişinin bir GM olma ihtimali de var

--
+5 Bağlantı
11/1/2011 8:14:02 PM
Ortalama
Tamam her sey hoş güzel düşünülmüşte herkez oyunda küfür ediyor onlar bu ortama ayak uydurabilcekmi ? yani saygılı bir ortam olmuyor onu demek istedim.
+5 Bağlantı
11/5/2011 5:12:33 AM
SpooNSpooN
Administrator
İletiler: 981
Rott senin sorun ile başlıyorum,

Süresiz kapatılan hesaplar başlığındaki giriş cümlesini okumanı tavsiye ediyorum.

"Sizler tarafından bizlere ulaştırılan video ve ekran görüntüleri sonucunda "illegal program kullanmak yada dağıtımını yapmak" kuralını ihlal ettiği belirlenip süresiz olarak kapatılan hesaplar" denmiş. Yani sadece kullanıcıların insiyatifi sonucu banlanan hesaplar yazıyor burada. Benim gün içinde oyundan banladığım oyuncuları eklesem bu liste iki katına çıkar.

Bayan takımı fikri aslında pek çok etkinliğin başlangıcını oluşturacak bir sürecin ilk yapıtaşı. Bu ve bunun gibi takımlar pek çok online-offline etkinlikte kullanılacak. Etkinlikleri bir kenara bırakırsak takımın iki önemli misyonu var,

- Bayanların da üst seviye Point Blank oynayabileceğini, daha genel bir bakış açısıyla "Erkek oyunu" olarak adlandırılan FPS'lerde söz sahibi olabileceklerini göstermek ilk misyon. Bayanların eşit şartlarda oynamaları durumunda nasıl bir performans göstereceği bu etkinlikten önce bir bilinmez idi. Fakat şunu söyleyebilirim ki, takımın kurulmasından itibaren yaptığı 32 maçta pek çok organize Point Blank takımına karşı almış oldukları 18 galibiyet bazı şeylerin yolunda gittiğini gösteriyor. WarriorLadies takımının beklentileri daha şimdiden aştığını söyleyebilirim.

- İkinci misyon ise doğrudan yada dolaylı yoldan Point Blank Türkiye'ye "Bayan Takımı" olgusunu yerleştirmek. Oyun içerisinde kullanıcıların sürekli olarak bayan oyuncularla karşılaşması, bayan takımıyla mücadele etmesi özellikle FPS oyunları için eşine az rastlanan bir durum. Zaman içerisinde bayanlarında bu oyunda söz sahibi olabileceğini, bayan takımlarının üst seviyelerde mücadele edebileceğini herkese kanıtlayacak bir oluşum. Bu takımın zaman içerisinde diğer klanlara ilham kaynağı olacağını, pek çok klanın zaman içerisinde " Bayan takımı " olayına el atacaklarını düşünüyorum.

Bu bayanlara full ekipman verilmesi haksızlık değil mi?

Sizlerinde bildiği gibi bayan oyuncuların ekipmansız olarak belirli bir seviyenin üstünde mücadele etme şansları sıfırın altında. (kaldı ki ekipmanla bile edebilecekleri meçhul) Bu cümlelerimden bayanları aşağıladığım anlaşılmasın, Türkiye'de oyun oynayan bayan oyuncuların geçmişinde FPS olanı pek azdır. Böyle bir geçmişleri olmadığından (istisnalar hariç) 10 yıl boyunca Counter-Strike oynamış bir cengaverle dişe diş mücadele göstermeleri beklenemez. Point Blank oyununu Türkiye'de ilk kez oynayan, 1.5 yıldır aralıksız olarak oyunun içinde bulunmuş biri olarak bu görüşümü destekler tecrübeler edindim. Bayan oyuncuların FPS oyunlarındaki temel dezavantajı büyük kısmının bu kültürden gelmemiş olmaları, hemen hemen hiçbirinin elle tutulur FPS geçmişi olmayışındandır.

Kaldı ki en nihayetinde bu bir "Etkinlik". Sadece 1 hafta süren Fotoğraf etkinliğinde dağıtılan ödüller bile bu etkinlikte kullanılanların 2 misli. Kaynakların boşa harcanması gibi bir durum söz konusu değil anlayacağınız.


Başvuran her bayan oyuncuya hesap verilmiyor, bazı sınırlamalar üzerinden ilerliyoruz ve şu anda kapasitemizi doldurmuş vaziyetteyiz. Bir süre alım gerçekleştirilmeyecek.

"Ben kardeşimi oturtup hesabı alır sonra kendim oynarım" cümlesi beni çok güldürdü açıkçası Klan içerisinde belirli düzenlemeler var / olacak, böyle bir durum söz konusu değil.

GM'ler hileler dururken kızlarla maç mı yapacak?

Pek çok kanaldan yaklaşık 4325345. kere belirttiğim üzere hile, bug gibi konularla ilgilenen kişiler ayrı, etkinlikler ve kullanıcılarla ilgilenen kişiler ayrıdır. Bir araba fabrikasının halkla ilişkiler sorumlusundan, sırf o fabrikada çalıştığı için Araba tasarlamasını beklemezsiniz değil mi? Bu mühendisin ya da tasarımcının işidir. İş bölümü ve uzmanlık alanları farklılık aksettirir.

Kadın-Erkek hani eşitti?

Otobüste bayanlara neden yer veriyoruz? Neden bayanlar askerlik yapmıyor da biz yapıyoruz? Neden herhangi bir şey yaparken bayanlara öncelik veriyoruz? Oturup düşünmeli, eşitlik başka alanlarda aranmalı...

Yaş sınırı uygulaması neden var SpooN, kendine kız arkadaş mı arıyorsun?

Yaş sınırı uygulamasının sebebi küçük yaştaki kardeşlerimizin yönetimsel olarak daha büyük yük getirmeleri ve ileride yapılacak etkinliklerde yaş sebebiyle katılım sağlayamayacak olmalarıdır. Gayet açık ve basit bir sebepten ötürü koyulan bu sınırlamayı alakasız yönlere çekmeye çalışmaya gerek yok.

Son olarak,

Hem oyun içerisinde hem de oyun dışında bu kardeşlerimize, ablalarımıza destek olan, olumlu yaklaşımları ile onlara cesaret veren tüm oyuncu arkadaşlarıma onlar adına teşekkür ederim.
--
+5 Bağlantı
11/5/2011 2:31:28 AM
OtherWiseOtherWise
Moderator
İletiler: 992
Bu etkinliği eleştiren arkadaşları anlamıyorum gerçekten. Bu bir etkinlik. Neymiş? ET-KİN-LİK.
Şimdi şöyle düşünün. Bütün bayan takımına sıfır çar verilmiş. Çarın içinde silah, karakter, maske vb ekipman var. Ünvanlar için madalya yüklenmiş v.s. Peki bütün bunları yapan arkadaş sizce maç sayısı, kd, rütbe, savaş alanı terk, hs gibi bilgileri oturup uğraşıp normal oyuncular gibi Örn: Rütbe Yarbay Kill : 145 bin death: 70 bin gibi yapabilirdi değilmi? Sizin bu çarların etkinlik için özel olarak açıldığını ve katılan bayanlara üzretsiz verildiğinden haberiniz ollurmuydu? Olmazdı. Ama bu bir süreli etkinlik olduğundan ve etkinliği de Nfinity Games düzenlediğinden böyle bir klan kurup klana yeni çar açıp bu etkinlikte görmek istedikleri oyunculara bu çarları vermeleri abes bir durum değil kanımca. Siz bunları boşverin bence. Kimseyi savunuyor yada yalakalığını yapıyor değilim. O nedenle ıvır zıvır GM yalakası gibi laflar etmeyin de bu oyunu daha temiz bir hale nasıl getiririz gibi bir başlık açında orada illegal durumları konuşalım. Sözün özü: Bu tiyatro onların ve bu tiyatroda nasıl bir oyun sergilemek istediklerine ve bu oyunu hangi oyuncularla sergileyeceklerine kendileri karar verir. Bundan da daha normal birşey yoktur. Saygılarımla...
+5 Bağlantı
11/2/2011 11:51:07 PM
dayNnightdayNnight
İletiler: 1580
sen gidip pttden yada kredi kartından kolayca işlem yapabiliyorsun yada internet cafeye gidip ng alabilirsin bayan arkadaşlar internet cafeden içeri girince kaçtane abaza aynı anda bakıyor? sayamazsın tabi bide cafe sahibinin askıntılıkları tabi
kadınlarına(bayanların) öncelik tanımayan bi toplum ilerleyemez otobüste biri yanımızdaki bayana yer vermezse moralimiz bozulur demi evet. en basit örnek bu oyundaki kişi tablosunu çıkarırsak %99 erkek %1 bayan vardır erkeklerinde en az %50si ng bırakın biraz tadını çıkarsınlar oyunun ve yeri gelecek onlar ev işi çocuk bakma cart curt yıpranacaklar şimdiden yaşasınlar biraz bırakında
edited by dayNnight on 11/2/2011
+3 Bağlantı
11/2/2011 1:04:25 PM
ZettZett
İletiler: 34
İçlerinde GM oldukdan sonra sıkıntı yok. Fakat onlara full ekipman biraz kötü olmuş. Eşitlik böyle sağlanmaz.
+3 Bağlantı
11/3/2011 10:02:14 PM
KargaKarga
İletiler: 1793
Bu konu hakkında birkaç düşüncem var :

* Size göre 15-16-17 yaşındaki bayan oyuncularımız bayan değil mi ? Yani cinsiyet ayrımını ortadan kaldırmışsınız tamamda yaş ayrımını ilk defa gördüm ki oyun zaten +15 ...
*Güzel bir uygulama olsada şuan forumdaki tavırlardan size - vermelerinden ve sitemlerinden daha doğrusu kıskançlıklarından belli oluyor bayan oyuncularımıza nasıl davranacakları ...
*Bayanlara öncelik nerede arkadaşlar bu oyunu oynayan 20 tane bayan arkadaşımız olsa onlarıda kaybetmek mi istiyorsunuz ? Ben şahsen onlara verilcek ekipmanların sınırsız olmasını isterim Burada gidip neyin lafını yapıyorsunuz ...
*Oyunda küfüre son verilmeli hiç küfür edilmemeli bu arkadaşlarımızı korumamız için.Bu güne kadar bir kıza küfrettiğimi hiç hatırlamıyorum ki zaten şuanki aklımla küfür değil hakaret dahi etmem.Ama çok önemli bir ayrıntı ağız alışkanlığı olsa en ufak bir argo sözcüğü bile kullanmam bu sizin içinde böyle olsun.(Bu görüşü savunduğumdan beri 41 kişinin ticket ' ını attım umarım gerekli cezalar veriliyordur )


Görüşlerimden birkaçı bunlar yorum sizin ...
+2 Bağlantı
11/3/2011 3:14:34 PM
SpooNSpooN
Administrator
İletiler: 981
Ekipman konusunda itiraz eden arkadaşlar bunun bir tür etkinlik olduğunu atlıyorlar sanırım. Sonuçta sınırlı bir katılım var, herkese ekipman dağıtılması gibi bir durum söz konusu değil.


"Ben oyunda hiç GM görmüyorum bu takımda sürekli GM olması adaletsizlik değil mi?"


Oyunda sürekli olarak bulunan GM'ler mevcut. Bunları görmüyor olmanız oyunda olmadıkları anlamına gelmiyor. Genellikle yan hesaplarla illegal program kullanan oyuncuları izlediğimiz için farkında olmuyorsunuz. Bu hesaplardan birinin bayan takımında olması kimseye adaletsizlik olmaz.

--
+2 Bağlantı
11/12/2011 5:59:10 PM
MarineCorpsMarineCorps
İletiler: 214
illa bi kıyas kadınların refleksleri daha iidir tabi öğrenene kadar baya bir zaman geçer genede tebrikler heyecan olur ...
+2 Bağlantı
11/2/2011 1:44:17 PM
TutorialTutorial
İletiler: 124
CePASA Klanında erdal67 isimli bir oyuncu varBig Grin Hanife Ablamız M4A1 Prosu.Big GrinO'nun kadar sadık bilinçli ve güzel yer tutan bir player daha görmedim bunu blirtmek istedim gerçektende PB'de bayanlara gereken değer verilmeye başladı.Teşekkürler PB....
+2 Bağlantı
11/3/2011 4:13:40 PM
SpooNSpooN
Administrator
İletiler: 981
Başvuru sayısı çok fazla olduğu için biraz geç yanıtlanabiliyor mailleriniz kusura bakmayın

--
+2 Bağlantı
11/2/2011 2:11:25 PM
ladyro3xladyro3x
İletiler: 21
bence hıc adıl deıl kadın dıe bu kadar ılgılnemnız saçama normalde nıe gm oyunda omuorda kızlar gelınce gm olucakmıs ben oyunda gm bı tek etkınlıklerde goruorum oyunla hıc ılgılnemıorsunuz,para verıoyoruz bu oyunda her 2 yada bır en az 200tl ng cekerıoum bu oyuna aım bot desn dız boyu w.h desn butun clan maclarında kullanıolar masllh bunlar hıc gorulmuor kızlar gelıcekmıs clanlarında gm bulunackmıs falan fılen sız once oyunla ılgılenın. SAYGILARIMLA
+1 Bağlantı
11/3/2011 12:00:37 AM
dayNnightdayNnight
İletiler: 1580
evet hemen hemen erkek ve bayanın yapabileceği işlerin tamamında bayanalara öncelik (centilmenlik) yapıyoruzda neden oyunda olmasın adı üstünde OYUN takmayın bu kadar
+1 Bağlantı
11/5/2011 3:38:13 AM
rottweilerrottweiler
İletiler: 22
Düşünce çok güzel ama sonuçları nasıl olacak orası biraz garip geliyor =) Sonuçta etkinlik adı altında yapacağınız bu olaylarda etkinlik neyin etkinliği olacak Big Grin Bayanların erkeklerle oynaması etkinliğimi ? yoksa bu oynanacak oyunlarda bayan takımının karşısındaki oyunculara yapılacak bir etkinlik mi ? Bu neyin etkinliği Yoksa gerçekten çok basit mi düşünmem lazım yani bu etkinlik editlenmiş full ng li charların bayanlara verilip haftada bir en azından maç yapıp bayanların full ng li char kullanması etkinliğimi ?

Edit olayınada düz mantıkla bakıcak olursak para meselesi olarak zaten paramızın nereye gittiği belli olmadığından böyle bir durum için kullanıldığını düşünmek iyi birşey yani verebildiğiniz kadar item verin yapabildiğiniz editi yapın.. Şahsi olarak benim içinde mutluluk verici ..

Olayın içeriklerinde ise etkinlik sözcüğünü çıkartırsak 2 şey dikkatimi çekti ;

-Yaş sınırı neden +18 .. Bu işin altında ne yatıyor bunun açıklamasını merak ediyorum.. Bayanlarımı aşağılıyorsunuz yani +15 erkek bu oyunu oynar ama +18 bayan bu oyunu anca oynar diye; yoksa başka bir durum mu söz konusu merak ettim =)

-İkincisiyse Spoon demiş ki biz gm ler oyunda varız.. ama siz tabiki bilmiyorsunuz.. Biz oyunda hile kullananları tespit edip cezalandırıyoruz =) Şimdi bunun sonunda gülücük olma sebebi şu ; bugun baktım 10 15 kişi banlanmış.. Listede adı olanlar hilebazmış .. düz mantıkta yarısı videolar ile banlandı dersek yarısını siz banladınız peki bunun için ne kadar süre harcadınız merak ettim.. Ben 3 4 saatte 30 40 hilebaz ile karşılaşıyorum siz 5 6 kişiyi banlamak için ne kadar süre harcadınız =) yani bir gm in yada gm ler topluluğunun oyuna bu konuda ayırdığı süre nedir merak ettim..
+1 Bağlantı
11/1/2011 8:36:03 PM
cokafacokafa
İletiler: 2
yaw şimdi ben anlamadım herkes aynı sunucularda oynayabilecekmi bayan erkek?
+1 Bağlantı
11/2/2011 6:21:30 PM
abdulabdul
İletiler: 50
Keşke Karı Olsaydım La
+1 Bağlantı
11/3/2011 9:44:51 PM
cakall53cakall53
İletiler: 222
SpooN yazdı:


- Erkek oyuncular ile eşit şartlarda mücadele etme şansı nasıl sağlanacak?

- Klan üyesi bayanlara verilecek olan hesaplar full ekipmanlara sahip olacak, bu sayede üst seviye oyunlardaki dezavantajları ortadan kalkmış olacak.
eee bize full ekipmanı sizmi veriyorsunuz ??? Bayanlarda bizim gibi para ödeyerek ng çeksinler... Hani çok bişey demiyorum aylık makyaj kuaför masraflarının %10 unu oyun için ayırsalar 1 yıllık ng lerini çekerler... Böylelikle bizde keriz durumuna düşmemiş oluruz...
+1 Bağlantı
11/12/2011 4:13:41 AM
ShellShockShellShock
İletiler: 340
Bayan oyuncuları bu denli bir klan kurarak oyuna iyice bağlamaları ne hoş...Abaza, kro ve İlkokullu'dan geçilmezken ortalık çabanıza gerçekten hayran kaldım.Destekliyorum bu projeyi..! Drink
+1 Bağlantı
11/3/2011 4:03:28 PM
HafiyZeHafiyZe
İletiler: 1
SpooN yazdı:
Tamam her sey hoş güzel düşünülmüşte herkez oyunda küfür ediyor onlar bu ortama ayak uydurabilcekmi ? yani saygılı bir ortam olmuyor onu demek istedim.Takımda sürekli olarak bir GM bulunacak maddesinin altını çizmek istiyorum Yani küfür ettikleri kişinin bir GM olma ihtimali de var
Ya Sayın Yetkililer Ben bir bayan oyuncu olarak sevindim bu uygulamaya ama neden boyle birşey yapıpta ilgilenmiyorsunuz konuyla? E-Mail attım tüm bilgileri gönderdim ama neden cevap verilmiyor. lütfen cevap verin Yetkililere sesleniyorummm!
+1 Bağlantı
11/2/2011 11:30:44 AM
MuradiMuradi
İletiler: 949
Big Grin yok be yavrum hepsı kardesım olsun ben halımden memnunum ergenlere yazık
edited by Muradi on 11/2/2011
+1 Bağlantı
11/3/2011 2:16:44 AM
golgegolge
İletiler: 12
SpooN yazdı:
Tamam her sey hoş güzel düşünülmüşte herkez oyunda küfür ediyor onlar bu ortama ayak uydurabilcekmi ? yani saygılı bir ortam olmuyor onu demek istedim.Takımda sürekli olarak bir GM bulunacak maddesinin altını çizmek istiyorum Yani küfür ettikleri kişinin bir GM olma ihtimali de varPeki şunu sormak istiyorum 1 sene içerisinde etkinlik ve turnuva harici GM leri kaç defa gördükki devamlı biri olucak o İŞ yaş bence ama inşallah istediğinizi alırsınız !
+1 Bağlantı
11/1/2011 8:39:53 PM
m4qr0adym4qr0ady
İletiler: 2890
Helal sana spoon! Big Grin Ben oyunda teğmen5.kademe bayan oyuncuya rastlamıştım bi keresinde Kd60 hs 27'ydi Bence gayet güzel 1 uygulama...
+1 Bağlantı
11/2/2011 1:02:16 PM
zamparazampara
İletiler: 30
Muradi yazdı:
bu kadar adamın arasına hatun atılırmı Big Grin


Panpa erkekleri geç full ekipman diyor ya :@
+1 Bağlantı
11/5/2011 9:37:59 AM
eL3v3neL3v3n
İletiler: 76
oyun içerisinde bayanların erkek oyuncudan hiçbi farkı yok hata kimi oyunculara göre daha iyi bi oyun performansı sergiliyolar.Bu elştiride bulunan arkadaşlar bence bayan oyuncuları kıskanıyolar!herkezın bu oyunu oynamaya hakkı war.ayrıca gmlerın yaptığı şey çok mantıklı böyle bişi yapılması şarttı.ayrıca sürekli olarak eleştirmeyin eşitlik felan die gerçeten bayan güzel oynuyolar!
+1 Bağlantı
11/3/2011 10:02:19 AM
AtesHAtesH
İletiler: 22
AimPro yazdı:
Full Ekipman :S ne yani onlar ng çekmiyeceklermi uygulama güzel ama böyle iş olurmu bizim heryerimiz parçalansın ng çekcez die ama isteklerimiz yapılmasın onlar bedavadan full ekipman bize zam üzerine zam başka yerlerde 10 dolara dünyaları alıyorsun bizde 15 tl ye babayı veriolar bu uygulamayı başlatıcaksanız bzim yani erkeklerinde isteği yapılsın lag ya altı üstü bi lag allahın 50 tl açılan dandik pvp serverlerinde bukadar lag ve oyundan atma yok hilede yok böyle işmi olur ng li ürünler hele onları sorma gitsin bence bu uygulama benim gibi düşünenleri kızdırıcak.Birde eşitlik deniyor neyse burda bitircem sinirlerim gerildi gene :@
edited by AimPro on 11/2/2011


Katılıyorum arkadaşa Ayıp ya "Full ekipman" kaç tl ediyor biri fiyatını hesaplayıp yazsaya varmı böyle bişey arkadaş.
Maksadınızı anlıyorum güzel bir düşünce ama herkesin hakkını gözetmek zorundasınız kaldıki ülkemizde kadınlar eşit olmak istiyor ikiyüzlü değiller ise böyle birşeyi kabul etmemeleri lazım.
Tamam bayanları da oyunumuza çekmek için güzel bir düşünce ama "full ekipman" ne alaka bir aug 1 combo karakter verin, maske bile vermeyin hatta kendi parası ile de ekleyemesin. Herşey 1 kenera kendi karakterleri de kendilerine kalıp 2 karakterleri olucak bari belli bir rütbeye erişmiş bayan arkadaşlar katılabilsin bu etkinliğe.

AimPro gibi sinirlerim gerildi benimde, 10 sayfa bile eleştiri yaparım bu sinirle v.h. cisi hilecisi lag ı yetmedi bide bu çıktı başımıza yazıklar olsun ben daha ne diyeyim. 1 yıl oldu tr serverinde oynayalı daha gm görmedim ben arkadaş sürekli küfüre mağruz kalıyoruz Suçumuz ne erkek olmak mı ?

Önce para kazandığınız kesime doğru düzgün hizmet verinde gerisi kolay.
+1 Bağlantı
| Bu başlık kapandı.

Anasayfa » Point Blank Türkiye Genel » Point Blank Türkiye Bayan Takımı - WarriorLadies